Uygulamalarımız
Buradasınız: Anasayfa / Uygulamalarımız
Uygulamalarımız
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Medikal Ayak Bakımı

Medikal Ayak Bakımı

Bütün vücudumuzu taşıyan ayaklarımız sağlık açısından oldukça önem taşımaktadır. Ayaklar da oluşabilecek çatlarlar, tırnak batmaları, tırnak mantarları, kalınlaşan tırnaklar, nasırlar hem kötü görüntüye hem de ayak sağlığınız bozulmasına sebep olur.

Çatlak Topuk Bakımı

Çatlak Topuk Bakımı

Sıkça karşılaşılan ayak problemlerinden biride topuk çatlağıdır. Farklı nedenlerle oluşan topukta ki çatlaklar mikroorganizmalara bi yuva konumundadır. Bu yüzden de bakımına önem verilmelidir.

Ayak Nasır Bakımı

Ayak Nasır Bakımı

Nasır; Baskı ve sürtünmeden dolayı derinin reaksiyon göstererek kendini korumaya alıp sertleşmesidir.

Diyabet Hasta Ayak Bakımı

Diyabet Hasta Ayak Bakımı

Diyabetli hastaların tırnağın nasıl kesileceğini, hangi bölgeleri düzeltmesi gerektiğini, nasıl ayakkabı kullanılması gerektiği konusunda bilinçlendirilir.

Tırnak Mantarı Bakımı

Tırnak Mantarı Bakımı

Onikomikoz adı verilen dermatofit mikroorganizmaları tarafından tırnak mantarı oluşur ve bulaşıcı enfeksiyondur.

Batık Tırnak Bakımı

Batık Tırnak Bakımı

Tırnak batması günlük yaşamda oldukça sık karşılaşılabilen bir problemdir. Genetik yolla aktarılabilen bir rahatsızlık da olabilen tırnak batması farklı sebepler sonucunda da oluşabilir.

Kalınlaşmış Tırnak Bakımı

Kalınlaşmış Tırnak Bakımı

Tırnak kalınlaşması tamamiyle tırnağın deriyi koruma amaçlı geliştirdiği bir korunma mekanizmasıdır. Peki tırnak neden kalınlaşır? Bakımı nasıl yapılmalıdır?

Sporcu Ayak Bakımı

Sporcu Ayak Bakımı

Çoğu branştaki sporun temeli ayağa dayandığından dolayı, yük çok fazla biner ve genelde ayaklar hoyrat kullanılır. Böylece meydana gelen bazı sorunlar, doğru bakım yapılmadığı takdirde hem profesyonel hem de amatör spor aktivitelerinin önüne geçer.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın